Cctv Kamera Ve Kayıt Sİstemlerİ


Küçük, büyük gözetmeksizin tüm işletmelerin güvenlik ve denetleme amaçlı kullandıkları vazgeçilmez sistemlerdir. CCTV teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır.

Daha Fazla bilgi İçİn Tıklayınız

Cctv Kamera Ve Kayıt Sistemleri


IP Ve Analog CCTV Kamera Ve Kayıt Sistemleri

İzleme yapılacak olan bölgelere yerleştirilen kameralar ile alınan görüntülerin yalnızca yetki verilmiş kişilerin izlemesine ve öngörülen periyodlarla kaydetmesine izin veren kapalı devre televizyon sistemleridir. CCTV Kamera İzleme ve Kayıt Sistemleri, güvenlik sistemlerinin en önemli kısmını oluşturur. Bilinenin aksine kamera izleme ve kayıt sistemi yalnızca güvenlik amaçlı kullanılmaz. Kullanım alanları sınırlanamamakla beraber, daha çok bina ve tesislerin çevresinin, giriş çıkışlarını izlenmesinde Mağazalarda olası hırsızlık olaylarının gözlemlenmesinde, işverenlerin iş yerlerini, çalışanlarını ve çalışma ortamını izlemesinde, köprü yol ve kavşaklarda trafiğin izlenmesinde, çocuk bakıcısı olan evlerde ebeveynlerin uzaktan izleme yapabilmesi amacıyla, hassas bölgelerin ve kasaların izlenmesinde, veznelerde hırsızlığın önlenmesi ve yoğunluğun izlenmesinde, yazar kasalarda yoğunluk izlenmesi amacıyla, hareketli kameralar ile pan-tilt ve zoom özellikleri programlanarak devriye sistemi uygulaması amacıyla, personel eğitimi ve stok alanlarının kontrol edilmesi ve satış alanlarının izlenmesinde, üretim bantlarının kontrolünde, hayati ve sağlık açısından riskli ortamların izlenmesinde, eğitim kurumlarında öğrencilerin ve eğitim kadrosunun güvenliğinin sağlanması amacıyla ve ortak kulanım alanlarının izlenmesinde kullanılabilir. Diğer tüm güvenlik sistemleriyle entegre edilerek daha etkin hale getirilebilir, hareket tanıma fonksiyonu sayesinde izlenme alanlarında dikkatinin dağıldığı noktalarda güvenlik personeline yardımcı olur. Diğer kontaklardan gelen algılama noktalarına yönlendirilerek kritik nokta çözümlemelerini sağlar.

Kamera Çeşitleri

BOX Kameralar; En çok bilinen kamera türüdür. Değiştirebilir lensi sayesinde birçok ihtiyaca yönelik olarak kullanılabilir. İç mekanlarda kullanılabildiği gibi bir muhafaza ve iklimlendirme ile dış mekanlarda da kullanılabilir,
DOME Kameralar; Daha çok kapalı alanlarda kullanılan dome kameraların montajı çok kolay ve dekoratiftir. Kamera açısının koyu renk cam sayesinde belli olmaması ve yetkili kişi dışında yönüne ve açılarına müdahale edilememesi büyük avantaj sağlar. Üzerinde bulunan koyu renk cam kubbe sayesinde ışık yoğunluğundan etkilenmeden çalışır ve lens temizliği gerektirmez. Küçük ve gizlenebilir olması bir diğer olumlu tarafıdır,
SPEED DOME Kameralar; Cctv kamera çeşitleri içerisinde en gelişmiş özelliklere sahip kamera çeşididir. Çok yönlü ve hızlı hareket kabiliyeti, görüntü yaklaştırma ve uzaklaştırma özelliklerine sahiptir. Ayrıca hazırlanan senaryoya göre otomatik olarak önceden tanımlanan noktalarda devriye görevi yapmak gibi daha birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Speed Dome Kameralar, DVR (dijital video kayıt) cihazı, bilgisayar DVR yazılımı veya Speed Dome Keyboard ile kontrol edilirler,
PINHOLE Kameralar; Çok hassas cihazlardır. Pinhole lensli ve normal lensli olabilirler. Gizli kayıt sistemlerinde genellikle bu tür cihazlar kullanılır.

Alarm Sİstemlerİ

Alarm Sistemleri


Sistemlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsızlığa karşı çözüm üreten sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yangın Ve Gaz Alarm Sistemleri

Yangın ve gaz sızıntısına karşı çözüm üreten sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Tıbbi Alarm Sistemleri

Herhangibir tıbbi müdahele gerektiren durumda kullanılan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

İşyeri Takip Ve Alarm Sistemleri

İşletmelerinizin mal ve can güvenliğini koruyan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Cctv Kamera Ve Kayıt Sistemleri

Cctv, işletmelerin güvenlik ve denetleme amaçlı kullandığı sistem hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Giriş ve çıkışın yoğun olduğu bina ve alanlarda kontrolü sağlayan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

X-Ray Bagaj Kontrol Sistemleri

Çanta, bavul ve koli aramalarında etkin kontrol sağlayan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Çevre Güvenlik Sistemleri

Korunmak istenen bölgenin en dışında yer alan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Metal Kapı Dedektörleri

Bina girişinde giriş yapan şahısları arayan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangına karşı tedbir alan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Otopark Kontrol Sistemleri

Araç trafiğini düzenleyen ve güvenliği artıran sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Seslendirme Ve Anons Sistemleri

Seslendirme ve acil anons sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Network Ve Yapısal Kablolama

Her ölçekte çalışma alanları için analiz ve projelendirme yapıp yapısal kablolama kuran sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

RFID Çözümleri

Canlı ve cansız her türlü nesnenin belirli mesafeden tanınmasını ve izlenmesini sağlayan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Kablosuz Çözümler

Radyo dalgaları ile veri aktarımını sağlayan sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sektöre Özel Çözümler

Marinadaki yattan, askeri araçların güvenliğine kadar güvenlik tedbirleri kurduğumuz sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

Ev Alarm Sistemleri


Can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Firmamız Tarafından Sunulan Ev Alarm Hizmetleri
Hırsız Alarmı; Ev alarm sistemi kurulu iken hareket detektörü veya manyetik kontaktan algılama gerçekleştiği anda "soygun" alarmı oluşur. Abone aranır, alarmın sebebi, müdahale istenip istenmediği sorulur, onaya göre emniyet yönlendirilir.Yangın/Gaz Alarmı; Ev alarm sistemimizle duman dedektörünün dumanı tespit etmesiyle birlikte abone aranır, onayla birlikte itfaiye ilgili adrese yönlendirilir. Duman detektörsüz sistemde yangın ihbarında bulunmak için, şifre paneli üzerindeki buton kullanılır. Onayla birlikte itfaiye yönlendirilir. Yönlendirilen kolluk kuvvetlerinden geri dönüş sağlanarak, alarm durumu sonlandırır.Tıbbi Alarm; Ev alarm sistemi kurulu olmasa da 24 saat aktiftir. Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirecek bir durum oluştuğunda, butona basılarak Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşılır. Abone aranır, acil durum onaylandığı takdirde ambulans yönlendirilir.Ev alarm sistemi kurulu olmasa da 24 saat aktiftir. Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirecek bir durum oluştuğunda, butona basılarak Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşılır. Abone aranır, acil durum onaylandığı takdirde ambulans yönlendirilir.Panik Alarmı; Ev alarm sistemimizde herhangi bir tehdit durumunda basılan bir butondur. 24 saat devrededir. Sistem devre dışı iken de aktif olabilir. Talebe göre sesli veya sessiz olarak özellik atanabilmektedir.

Türkiye Genelinde Bayilik Verilecektir.

Bayimiz Olup Hemen Alarm ve Güvenlik Sistemleri Satmaya Başlamak İçin

TIKLAYINIZ

Bize Ulaşmak İçin


İster Bize Mail Bırakın Biz Size Dönelim, İster Sabit Hattımızdan Bize Ulaşın


0 (216) 465 98 98